W dniach 1.05.2017r. (poniedziałek) oraz 07.05.2017r. (niedziela) odbędzie się turystyczna Impreza na Orientację pn. Rodzinny Puchar Sezonu Lublin w Marszach na Orientację 1 i 7.05.2017r.

Wziąć w niej udział będą mogły zespoły rodzinne (z dziećmi w składzie, do 5 osób), które wcześniej zgłoszą się do organizatorów Sezonu Lublin i podadzą dane do ubezpieczenia.

Imprezy, z łączną klasyfikacją, odbędą się w Starym Lesie (Gaju) koło Lublina. Na uczestników czekać będziemy na polance w północno- wschodniej części lasu (przy ul. Stary Gaj, dojazd od ul. Janowskiej). Program imprez:

godz. 9.15 - rozpoczęcie pracy sekretariatu

godz. 9.30 - rozpoczęcie szkolenia dla początkujących

godz. 10.00 - przywitanie przybyłych, odprawa techniczna

godz. 10.15 - rozpoczęcie startów

od ok. 12.00 - ognisko (własny prowiant), sprawdzanie kart startowych, wyniki.

Informacje o całym programie Sezonu Lublin 2017 można znaleźć w tym miejscu.

Pełne wyniki po dwóch rundach format xls format pdf

Jak dotrzeć do bazy Imprezy?

Wjeżdżając w ulicę Janowską z ul. Nadbystrzyckiej przejeżdżamy pod wiaduktem kolejowym (ostre zakręty), a następnie wjeżdżamy na górkę. Na jej szczycie, mniej więcej na wysokości przystanku autobusowego, skręcamy w prawo w drogę gruntową. Po kilkudziesięciu metrach przejeżdżamy na niestrzeżonym przejeździe przez tory kolejowe (ostrożnie!) i dalej tą drogą robiącą lekkie zakręty jedziemy między torami (po lewej) a ogródkami działkowymi (po prawej). Po ok. 500 metrach dojeżdżamy do narożnika lasu i skręcamy w lewo. Jedziemy dalsze ok. 300 metrów (mając las po prawej stronie) i dojeżdżamy do skrzyżowania dróg gruntowych i szlabanu. Tu parkujemy na poboczu i za szlabanem natrafiamy na bazę imprezy :-)


Poprawiony (środa, 14 lutego 2018 08:07)